Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

MOVING ANTHROPOLOGY SOCIAL NETWORK

MASN jest międzynarodową siecią zrzeszającą studentów oraz absolwentów różnych kierunków nauk społecznych zainteresowanych zagadnieniami antropologicznymi. Sieć łączy głównie studentów, często takich, którzy kończą już studia i nie zawsze kontynuują je w postaci studiów podyplomowych lub doktoranckich, pozostają jednak związani z zagadnieniami antropologicznymi i społecznymi, pragną współtworzyć i uczestniczyć w antropologicznych projektach, tworzyć platformę dla łączenia działalności naukowej, badawczej z pozauniwersyteckimi formami zaangażowania społecznego.

Międzynarodowa strona MASN: http://movinganthropology.ning.com/

Polskiemu oddziałowi udało się już zorganizować  konferecję w Łopusznej w roku 2007.

Siódma konferencja MASN "Human rights and ethics in antropological perspective" odbędzie się w dniach 24-28 marca 2010r. Zadaniem tej strony jest publikowanie informowanie o konferencji i postępie prac nad nią. Aby się dowiedzieć więcej prosimy o kierowanie się do anglojęzycznej części strony.